Artykuł opublikowany: w kategorii: Aktualności

Oliwa z oliwek hiszpańska naturalnym kosmetykiem w sezonie jesienno-zimowym

oliwa hiszpańska sklep internetowy Sierra de Cazorla

Oliwa hiszpańska naturalnym kosmetykiem

Oliwa hiszpańska naturalnym kosmetykiem, o jej właściwościach sporo się pisze i mówi. Nie jest więc tajemnicą, że często stosuje się ja nie tylko w kuchni, ale również jako kosmetyk. Warto o tym pamiętać zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym. Poniżej podajemy propozycje zastosowania oliwy z oliwek dostępnej w naszej sprzedaży internetowej jako naturalnego składnika w pielęgnacji skóry. Podpowiadamy więc, do czego można ją użyć? Jak stosować? I co dzięki temu jesteśmy w stanie zyskać? Zwłaszcza, gdy szukamy naturalnych i szybkich rozwiązań w okresie jesienno-zimowym.

Oliwa z oliwek hiszpańska na suchą i podrażnioną zimnem skórę

Oliwa z oliwek hiszpańska to doskonały balsam na suchą od wiatru i zimna skórę. Wystarczy wcierać ją w podrażnione miejsce. Już kilka kropel przynosi kojące i nawilżające działanie. Żeby oliwa z oliwek hiszpańska lepiej się wchłaniała, należy nakładać ją na wilgotne ciało zaraz po kąpieli. Rano nasza skóra powinna być w zdecydowanie lepszej kondycji. Dzieje się tak przez zbawienny wpływ witaminy A oraz E, w które oliwa jest bogato wyposażona. Dlatego jesienią i zimą warto zadbać również o dłonie i paznokcie. Jeśli chcemy je wzmocnić, nawilżyć skórki oraz skórę rąk, koniecznie sięgajmy po hiszpańską oliwę. Jej użycie jest proste, wystarczy lekko ją podgrzać i ciepłym płynem nasączyć wacik. Następnie wcierać ją w paznokcie i skórki. Szerokie zastosowanie oliwy z oliwek zachęca do tego, żeby mieć w domu jej solidny zapas. Stąd w naszym sklepie internetowym możesz zakupić różne pojemności butelek: od 250 ml do 5 litrów.

Oliwa z oliwek hiszpańska na popękane usta oraz rozgrzewającą kąpiel

Oliwa z oliwek hiszpańska można ją wykorzystać jako naturalny kosmetyk do pielęgnacji skóry w domu. Zwłaszcza jeśli w chłodne dni borykamy się z popękanymi ustami. W prosty i łatwy sposób możesz zrobić z niej naturalny balsam do ust. Wystarczy kilka kropel oliwy zmieszać z miodem, z którego ilością należy uważać. Balsam nie powinien mocno się lepić, a dawać ukojenie popękanej skórze. Należy wmasować go po przyjściu do domu lub przed wyjściem na dwór. Podobnie na zmarzniętą, zaczerwienioną skórę kojąco wpływa kilka kropel oliwy dodanych do wanny pełnej ciepłej wody. To naturalne nawilżanie ciała pozbawione sztucznych konserwantów. Stosując oliwę z oliwek hiszpańską, nie będzie potrzebny nam już żaden balsam.

  Oliwa z hiszpańskich oliwek lekarstwem na starość?
oliwa hiszpańska sklep internetowy
Oliwa premium z oliwek z czystych terenów Sierra de Cazorla, kup online w sklepie internetowym OliwaCazorla.pl