Sprzedaż hurtowa

Oliwa z oliwek hurt. Chcesz wprowadzić naszą oliwę do swojej restauracji/baru/hotelu/sklepu/delikatesów/hurtowni? Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy ofertę na sprzedaż hurtową.

Wypełnij formularz, a oddzwonimy do Ciebie!

  Proszę określić rodzaj prowadzonej działalności (wymagane):

  oliwa z oliwek

  Jeśli wolisz skontaktować się samodzielnie:

  Oliwa z oliwek hurt, kupuj prosto od producenta

  Firma Cazorla oferuje oliwę z oliwek produkowaną w Hiszpanii odbiorcom hurtowym.  W sklepach na terenie naszego kraju nie jest łatwo znaleźć taki produkt, co daje sporo możliwości osobom, które chcą wprowadzić go swojego biznesu.

  W jakich branżach jest zapotrzebowanie na wysokiej jakości oliwę

  Jest kilka branż, w których może przydać się wysokiej jakości oliwa z oliwek. Sprzedaż hurtowa najczęściej nawiązywana jest z punktami gastronomicznymi. Restauracje śródziemnomorskie mogą używać jej jako składnika do przygotowywania potraw albo w formie dodatków do przypraw w sali dla gości. Spore zainteresowanie budzi też oliwa z oliwek jako wzbogacenie asortymentu delikatesów, czy sklepów z żywnością śródziemnomorską.

  dobra oliwa extra virgin sklep internetowy
  oliwa hiszpańska z regionu Cazorla, od producenta

  Oliwa z oliwek produkowana w Hiszpanii

  Warto pamiętać, że najwyższą jakość ma oliwa z oliwek extra virgin. Producent zazwyczaj umieszcza informację o gatunku oliwy w centralnym punkcie etykiety, a jej brak może świadczyć o niskiej jakości produktu. Tylko taka jakość może sprawić, że nasz biznes stanie się bardziej atrakcyjny. Jeśli chcesz kupić najwyższej jakości oliwę z oliwek kupuj prosto od hiszpańskiego producenta.

  Coraz więcej słyszy się na temat zdrowotnych właściwości oliwy z oliwek i ich wpływie między innymi na układ krążenia czy odchudzanie. Rośnie też świadomość, że najlepsze efekty przynosi jedynie najwyższej jakości oliwa z oliwek, uzyskiwana z pierwszego tłoczenia na zimno. Taką oliwę oferuje Cazorla.

  Oliwa z oliwek sprzedaż hurtowa

  Chcesz wprowadzić naszą oliwę do swojej restauracji/baru/hotelu/sklepu/delikatesów/hurtowni? Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy ofertę na sprzedaż hurtową.

  Oliwa z oliwek hurt, nawiąż współpracę z producentem, kupuj świeżą oliwę z magazynów w Polsce

  Nie jest łatwo znaleźć dobrą oliwę z oliwek, nawet jeśli mamy zapewnienia o jej wysokiej jakości. Najlepszym rozwiązaniem jest oliwa z oliwek od producenta. Właśnie takim pozyskiwaniem oliwy zajmuje się sklep internetowy OliwaCazorla.pl. Krajem, w którym notuje się największą produkcję, jest Hiszpania i właśnie z andaluzyjskiej prowincji Jaen pochodzi cały asortyment sklepu.

  Dostawy oliwy dla biznesu

  Sklep OliwaCazorla.pl tworzy grupa pasjonatów, którym zależy, żeby do klientów trafiała tylko świeża oliwa z oliwek. Hurtownia dba o regularne dostawy i magazynowanie części zasobów na terenie naszego kraju. Dzięki temu już po kilku dniach od złożenia zamówienia oliwa może trafić do odbiorców.

  W jaki sposób jest pakowana oliwa z oliwek? Dostarczamy oliwę w zbiorczych opakowaniach po kilkanaście butelek. Ułatwia to bezpieczne wysłanie jej do klientów za pomocą przesyłki kurierskiej. Dla większych punktów gastronomicznych korzystniejsze będzie sięgnięcie po pojemniki o objętości 5 litrów.

  Andaluzyjska Grupa Producencka ACEITES CAZORLA

  Producentem jest Andaluzyjska Grupa Producencka ACEITES CAZORLA, która zajmuje się uprawą, zbiorem i tłoczeniem oliwy z oliwek. Wszystkie prace przeprowadzane są z dbałością o najwyższą jakość, która potwierdzona jest odpowiednim certyfikatem jakości. Także pochodzenie owoców zaświadczone jest licznymi certyfikatami. Dzięki temu otrzymujemy produkt spełniający wszystkie normy o wyjątkowym naturalnym smaku.

  Produkcja oliwy hiszpańskiej z oliwek regionu Cazorla

  Hurtownia oliwy z oliwek

  W polskich sklepach niełatwo znaleźć naprawdę dobrą oliwę z oliwek. Jeśli chcesz swoim klientom czy gościom zaoferować najwyższą jakość, skorzystaj z propozycji naszej hurtowni. Jako importer dostarczamy produkowaną w Hiszpanii oliwę extra virgin do restauracji, hoteli, delikatesów, hurtowni oraz sklepów spożywczych na terenie Polski. Sprawdź, dlaczego warto zdecydować się na zakupy hurtowe!

  Importer oliwy z oliwek

  Klientom zaopatrującym restauracje, hotele, sklepy spożywcze, bary, delikatesy lub hurtownie, oferujemy trzy odmiany oliwy produkowanej w Hiszpanii. Extra virgin z Oliwek Picual świetnie nadaje się do smażenia, Gran Seleccion polecana jest do spożywania na surowo, a oliwa z Oliwek Royal równie dobrze smakuje jako dodatek na zimno, co w obróbce cieplnej przy stosunkowo niewysokich temperaturach. Przekonaj się, dlaczego warto dostarczać swoim odbiorcom najwyższą jakość! Skorzystaj z oferty zakupów hurtowych prosto u importera oliwy z oliwek.