Artykuł opublikowany: w kategorii: Aktualności

Hiszpańska oliwa Cazorla Royal to eliksir młodości

oliwa hiszpańska sklep internetowy Sierra de Cazorla

Jakie witaminy na oliwa Cazorla i jaki ma wpływ na organizm?

Wiele razy powtarzaliśmy, że hiszpańska oliwa Cazorla Royal to witaminowa bomba. Z powodzeniem moglibyśmy określić ją mianem zielonego eliksiru młodości. Co dokładnie zawiera? I jaki ma wpływ na nasz organizm?

Hiszpańska oliwa Cazorla Royal dla zdrowego ciała i samopoczucia

Zaczniemy od tego, że hiszpańska oliwa Cazorla Royal posiada w sobie bardzo cenną witaminę E. Jest ona silnym przeciwutleniaczem, co powstrzymuje m.in. proces starzenia się komórek naszego ciała. Jednak nie tylko to. Dzięki obecności witaminy E oliwa z oliwek powstrzymuje także rozwój chorób nowotworowych. Ale… to nie wszystko. Witamina E to także witalność i lepsza płodność. Spożywana przez kobiety w ciąży korzystnie wpływa na prawidłowy rozwój układu wzrokowego u dzieci.

Jednak oliwa to nie tylko witamina E. To także obecna w niej witamina A, która w zestawie z witaminą E oraz D świetnie poprawia włosy, skórę i paznokcie. Słowem, to najbardziej naturalny, drogocennym suplement diety. Z kolei wspomniana witamina D ułatwia przyswajanie takich minerałów jak wpań, fosfor. Przydatne zwłaszcza przy dolegliwości skurczy mięśni i przy niedoborach tych składników w organizmie.

A skoro o minerałach mowa. Hiszpańska Oliwa  jest także źródłem potasu, magnezu czy żelaza. Wspomaga więc ona ludzki organizm, jego układ kostny i nerwowy. Musimy jednak wiedzieć, że wszystkie te witaminy oraz minerały nie występują w oliwie z oliwek w takich ilościach, żeby całkowicie zapewnić człowiekowi dzienne zapotrzebowanie na nie. Należy więc uzupełnić je zbilansowaną, pełną dietą, w której naturalna i zdrowa oliwa z oliwek znajdzie swoje miejsce. Odpowiednio dobrane składniki, potrawy pozwolą nam dostarczyć odpowiednią ich ilość. Warto również uwzględnić to, że dzięki oliwie łatwiej przyswajamy zawarte w niej kwasy tłuszczowe. Wszystkie te składniki zawiera oliwa z gatunku virigin i o tym także należy pamiętać.

  Oliwa z oliwek a dieta wegetariańska - czy jest niezbędna?

Kup online oliwę hiszpańską Cazorla Toyal: